Hotové hry

 
Warped Times: Pres3nt

Warped Times: Pres3nt je příběhová plošinovka s akčními i logickými prvky.

Hra si bere základní princip z minulých dílů, je rozdělena na levely, ve kterých je cílem spojit 2 úlomky kamene. Každý level má 2 světy, mezi kterými lze přepínat. Obvykle je každý úlomek v jiném světě, lze je ale přemísťovat pomocí teleportů. Uzavírá příběh série, znalost není nutností.

Recenze: Freegame.cz (80%), Softpedia (4/5), Indian (70%), Romando Games (7/10)
 
Hunger of Darkness

Hunger of Darkness se odehrává v malém městečku, ve kterém se stanete svědky šíření nákazy, která usmrcuje nakažené lidi a následně znovu oživuje. A abyste si toho opravdu užili, stanete se nakaženým pro změnu přímo vy!
Cílem je přežít co nejdýl a získat co nejvíc bodů, součástí je online tabulka.

Recenze: Baixagi

 
6x64

Ve hře máte za úkol uspořádat padající kostky tak, aby bylo vedle sebe nebo nad sebou 3 a více stejných barev. Pokud toho dosáhnete, kostky zmizí a vám se připočtou body.
Během hry se zároveň mění gravitace celé herní plochy a tím je těžší kostky správně poskládat. Hra končí při dosažení stropu aktuální barvy.

Recenze: IndieGraph, Clubic.com

 
Assassins Creed: Demake

Hra na téma Demake do soutěže Week Game Challenge. Děj kopíruje část mise v originální hře Assassins Creed.
K dispozici jsou 2 zbraně, které lze přepínat klávesami 1 a 2.

 
Taktický Simulátor Učení (TSU)

Hra do soutěže na serveru VCH. Cílem hry je naučit se na test, který se bude psát druhý den. Učení probíhá formou psaní zobrazených čísel na klávesnici.
Během učení musí hráč bojovat s únavou. S rostoucí únavou klesají jeho schopnosti a roste riziko spánku. Únavu dokáže snížit energetický nápoj, který se občas objeví (ENTER pro jeho sebrání)

 
Warped Times 2

Druhý díl skákačky s logickými prvky. Každý level má 2 světy, mezi kterými se dá přepínat. Cíl každého levelu je spojit části kamene, obvykle každý v jiném světě - k tomu slouží teleporty.
Příběh se odehrává po událostech prvního dílu, kdy ukrytý kámen najdou náhodní archeologové a znovu jej odpálí. Přibyla nová postava, takže se dočkáte levelů s dvěma postavami.

Recenze: Freehry.cz (75%), Freen (95%), CSHRY.CZ, Herní svět

 
GOLG

Vaším úkolem v této hře je projít jediný level, který je ale plný všemožných nástrah, neviditelných zdí, slepých cest a vůbec všeho, co vám postup hrou maximálně znepříjemní.

 
Area64

Hra se odehrává na vojenské základně Area64 v poušti, na kterou zaútočí neznámé stroje. Vaším cílem je za použití všech prostředků bránit základnu co nejdéle.
K dispozici je 8 zbraní a vzdušná i pozemní podpora.

 
Warped Times

První díl série. Jde o klasickou skákačku s logickými prvky. Cíl každého levelu je spojit úlomky kamene, obvykle každý v jiném světě - k tomu slouží teleporty.
Úlomky pochází z velkého kamene života, který zničil šílený doktor Statik, aby tak zničil sebe i celý svět. Díky účinkům kamene se mu ale podaří přežít, stejně jako hlavní postavě, která teď musí najít a spojit všechny kameny zase v jeden celek.

Recenze: Freehry.cz (75%), CSHRY.CZ, Herní svět, Hrej.cz (6/10)

 

 
© 2011 - 2014 | Design, CSS, RS: Satik64
„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde